ATA PARK’TA YENİ DÜZENLEME

ATA PARK’TA YENİ DÜZENLEME

Çınarcık Belediyesi , Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Ata Park’ta düzenleme çalışması yaptı.

Çınarcık  Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ; çalışmaya önce Ata Parkta yer alan belediye dükkanlarında bulunan esnaflar için doğalgaz hattı bağlayarak esnafın yüzünü güldürdü. Doğalgaz hattından sonra  tamamen belediyenin bünyesinde bulunan granit ve mermer taşları kullanarak Ata Park’a yeni bir görünüm kazandırdı. Çalışmaların sonunda parka çevre düzenlemesi yapıldı.

Çalışmalar sırasında ekipler ; vatandaşların ve esnafın  tebessümleri ve iyi niyetleri ile karşılaşarak  Başkan Avni Kurt’a çalışmalarında başarılar dilediler.

Çınarcık ,Belediye Başkanı Avni Kurt konu ile ilgili “Hizmet süremizin ilk aylarında Ata Park’ta bulunan havuzlarımız da ve çevresinde bir düzenleme yapmıştık . Şimdi ise belediye dükkanlarımıza doğalgaz hattı çekerek ; elimizde bulunan granit ve mermer taşlarla parkımızı yeniden düzenledik. Bir çok yer de kentin meydanlarıyla anıldığını ve bu yüzden de Cumhuriyet Meydanı’nın güzelliği, bakımına ve onarımına büyük önem veriyoruz. Ekibimizle birlikte Çınarcık’ı daha modern ve güzel hale getirmek için çalışıyoruz  " dedi.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Harmanlar Mh. Belediye Sk. Çınarcık / YALOVA
Telefon : 0.090 226 245 10 04
Faks     : 0.090 226 245 95 07