15. ALTIN ÇINAR FESTİVALİ’NDE MUHTEŞEM SON

Çınarcık Belediyesi’nin 15. kez düzenlediği Altın Çınar Festivali, muhteşem bir geceyle sona erdi.

15. Altın Çınar Festivali’nin dördüncü gününde sahne alan Resul Dindar’ı dinlemeye  AK Parti Yalova Milletvekilimiz Sayın Meliha Akyol Hanımefendi, Çınarcık Kaymakamımız Soner Kırlı, Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Belediye Meclis üyelerimiz, mahalle muhtarlarımız , ilçedeki kamu kuruluşlarının mülki ve idari amirleri, Çınarcık Belediyesi birim müdürlerimiz ve amirlerimiz,  sivil toplum kuruluşları , siyasi partilerin temsilcileri ve vatandaşlar yer aldı.

Festivalin son gecesinde sahne alan Resul Dindar sevilen şarkılarını Marmara’nın İncisi Çınarcık için söyledi. Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran kalabalık; müziğin ritmine kendilerini kaptırdılar ve Resul Dindar’ın şarkılarına eşlik ederek; danslar ettiler.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer 15. Altın Çınar Festivali’nin düzenlenmesine katkıda bulunan firma temsilcilerine ve yerel gazetecilere plaketlerini takdim etti. Altın Çınar Festivali’nin isim babası olan Naci Soyer’de unutulmadı ve Çınarcık Kaymakamımız Soner Kırlı tarafından kendisine plaket takdim edildi.   15. Altın Çınar Festivali’nin birinci günündeki katkılarından dolayı Şair Mehmet Engin’e plaketini AK Parti Yalova Milletvekilimiz Sayın Meliha Akyol Hanımefendi takdim etti.

Yalova ve çevre illerden Resul Dindar’ı dinlemeye gelenler Cumhuriyet Meydanı'nı hınca hınç doldurdular. Yoğun kalabalık Dindar’ın sevilen şarkılarına eşlik ederek unutulmaz bir zaman geçirdiler.

Gecenin sonunda Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer sevilen şarkıcı Resul Dindar’a ve festival boyunca sunuculuk yapan Demet Çeçen'e plaket ve çiçek takdim etti.

15. Altın Çınar Festivali’nin dördüncü gününün sonunda Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

16.06.2019 23:55

Tüm Haberler İçin Tıklayın

1115 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!