BAŞKANIMIZ 4 MEVSİM ÇOCUK KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİNİN AÇILIŞINA KATILDI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, ilçemizde hizmete girecek olan kreş ve gündüz bakımevinin açılışına katıldı.

4 Mevsim Çocuk  Kreş ve Gündüz Bakımevinin açılışına Yalova Valimiz Muammer Erol , Çınarcık Kaymakamımız Soner Kırlı,  Belediye Başkanımız Numan Soyer , Belediye Başkan yardımcımız Murat Savaş, Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Faruk Uysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karadağ , İlçe Müftüsü İdris Yavuzyiğit, Kreş ve Gündüz Bakımevinin müdürü Yavuz Koçak, öğretmenler ve veliler katıldı.

Açılışta konuşma yapan Başkanımız Numan Soyer, “Bugünün minikleri, yarının büyükleri olacak çocuklarımızın eğitim alacağı 4 Mevsim Çocuk  Kreş ve Gündüz Bakımevinin açılışını yapmak üzere burada toplandık. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın yetişeceği bu eğitim yuvasının vatana, millete ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yalova Valimiz Muammer Erol , Çınarcık Kaymakamımız Soner Kırlı , Belediye Başkanımız Numan Soyer, Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Faruk Uysal ile Kreş ve Gündüz Bakımevinin Müdürü Yavuz Koçak hep beraber kurdeleyi kestiler.

Başkanımız Numan Soyer açılışı yapılan kreşi gezerek Yavuz Koçak’tan bilgiler aldı. Programın sonunda da günün anısına toplu fotoğraf çekildi.

11.09.2019 14:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

507 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!