ÇINARCIK’TA DENETİMLER DEVAM EDİYOR

İçişleri Bakanlığının "Sağlık İçin, Hepimiz İçin" mottosu ile 81 ilde başlattığı koronavirüs denetimi Çınarcık’ta devam ediyor.

İçişleri Bakanlığı koordinesinde "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla koronavirüs (Kovid-19) salgını denetimi, akşam üzeri Yalova Valisi Muammer Erol’un katılımıyla Çınarcık’ta  devam etti. Bu kapsamda Çınarcık’ta yapılan denetimlere Yalova Valisi Muammer Erol, Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Çınarcık Başkan Yardımcımız Murat Savaş,  Yalova ve Çınarcık İlçe Emniyet Müdürlüğü, Yalova ve Çınarcık İlçe Jandarma Komutanlığı, Yalova ve Çınarcık İlçe Sağlık Müdürlüğü , Çınarcık Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve  zabıta ekiplerimiz katıldı.

İçişleri Bakanlığının "Sağlık İçin, Hepimiz İçin" mottosu ile 81 ilde başlattığı koronavirüs denetimi akşam üzeri ikinci defa Çınarcık’ta devam etti. Salgınla mücadelenin genel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kuralları vatandaşlara hatırlatıldı. Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyulması konusunda vatandaşlara gerekli uyarılar yapıldı.

06.08.2020 20:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

206 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!