ARAÇ FİLOSUNA, YOL SÜPÜRME ARACI EKLENDİ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Çınarcık Belediyesine hibe edilen yol süpürme aracı hizmete girdi.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’in girişimleri sonucu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan 7+1 metre kapasiteli ve vakumlu yol süpürme aracı alındı.Yüksek kapasitesi ile uzun süre çalışma potansiyeline sahip araç Belediye Başkanımız Numan Soyer daha sonra çöp kamyonunun anahtarını Temizlik Hizmetleri Birimine teslim etti ve yol temizleme çalışmalarında aktif olarak kullanılmaya başlandı.

Yeni vakumlu yol süpürme aracı; yüksek vakum gücü , ön yıkama seçeneği ve geniş süpürme aralığıyla sokaklarımızı , caddelerimizi  ve yollarımızı modern şekilde temizleme imkanı sunacak.

Çınarcık için her şeyin en iyisini ve en güzelini yapma gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Başkanımız Numan Soyer,” Hizmet kalitesinin artması ve daha hızlı hizmet edebilmek için iş makinesi ve araçlar son derece önemlidir. Önceliğimiz her zaman temiz bir Çınarcık. Yeni vakumlu yol süpürme aracımız, yüksek vakum gücü ve geniş süpürme aralığıyla, sokaklarımızı , caddelerimizi  ve yollarımızı modern şekilde temizleme imkanı sunacak. Araç filomuza katılan yeni yol süpürme aracımız bize çalışmalarımızda büyük güç katacak.  Yol süpürme aracının ilçemize kazandırılmasında emeği geçenlere ve destek olanlara çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

16.11.2020 13:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

574 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!