BAŞKAN NUMAN SOYER, PERSONELİNİ MUTLU ETTİ

Çınarcık Belediyesinde çalışan Belediye Limited Şirketi ve Mavi Deniz Atık Su Arıtma Birliği personellerini ilgilendiren sendika görüşmeleri sonuçlandı.

Çınarcık Belediyesi ile 333 işçi arasında işçilerin sosyal haklarındaki gerekli düzenlemeleri kapsayan sözleşmenin son oturumu Çınarcık Belediyesi Hizmet Binasında gerçekleştirildi. Toplantıda Belediye Başkanımız Numan Soyer , Belediye İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Ertuğrul Çınar,  işçi temsilcilerimiz Özay Çelik, Murat Şimşek, Bahadır Öz  ve İlyas Kurnaz katıldı.

Toplu iş sözleşmesi Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer ile Belediye İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Ertuğrul Çınar tarafından imzalandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Numan Soyer “Belediye İş Sendikası ile personelimizin sendikal haklarının ilgilendiren ödemeleri belli bir takvime bağladık. Toplu iş sözleşmesinde kurumumuzun haklarını gözeterek , personellimizi de mutlu eden bir karara bağlayarak imzalarımızı attık. İmzaladığımız sözleşmenin personelimiz ve belediyemiz için hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

Belediye İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Ertuğrul Çınar “Toplu iş sözleşme müzakerelerinde belediye personelinin talepleri doğrultusunda Belediye Başkanımız Numan Soyer’in iyi niyetli yaklaşımı sonucunda arzu ettiğimiz toplu iş sözleşmesini imza altına aldık. Tüm Çınarcık Belediyesi personeline imzalanan toplu iş sözleşmesinden dolayı mutlular ve Başkanımız Numan Soyer’e göstermiş olduğu ilgi ve özenden dolayı teşekkür ederim” dedi.

18.01.2023 17:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

325 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!