BAŞKAN NUMAN SOYER’DEN, 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle mesaj yayınladı.

Tüm sağlık çalışanlarının gününü kutlayan Başkanımız Soyer, mesajında “Sağlık çalışanlarımız, hep yanı başımızda Hızır gibi imdadımıza yetişen, insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için gece-gündüz demeden çalışan fedakâr insanlardır. Her an yardıma koşan, dertlere derman, yaralara merhem olan doktorlarımız, hemşirelerimiz, ebelerimiz ve diğer sağlık personelimiz insanlığın gurur kaynağı ve sağlığımızın sigortasıdır.

Şüphesiz ki dünyada yayılan ve insan sağlığına büyük tehdit oluşturan Koronavirüs'e karşı da  Sağlık Bakanlığımız öncülüğünde ülkemizde ki tüm doktor ve sağlık çalışanlarına güvenimiz sonsuzdur. Pandemi döneminin başlangıcından günümüze kadar birikimlerini ve eğitimlerini koronavirüs tehdidine karşı bizlerin sağlığı için gösterdikleri çabayı takdirle karşılıyoruz. Doktor, hemşire ve bütün sağlık personelinin bu konuda gösterdiği gayret ve başarı Türk Milleti adına gurur verici bir gelişmedir. Tıp alanında milletimizin tarihin çok eski çağlarından beri gelen başarılarının günümüzde de sürdüğünü görmekten mutluluk duyuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle sağlıklı nesiller için ülkemizin her karış toprağında canla başla çalışan sağlıklı bir toplum temennisi ile gece gündüz demeden fedakârca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz tüm hekimlerimizin ve sağlık personelimizin “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu bir hayat sürmelerini diliyorum.” dedi

14.03.2021 11:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

437 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!