BAŞKAN SOYER, ZABITA PERSONELİYLE TOPLANTI YAPTI

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer düzenli olarak gerçekleştirdiği personel toplantıları kapsamında Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Numan Soyer ve Zabıta Müdürümüz İrfan Bağdat,  Zabıta Müdürlüğü personeli ile koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Çınarcık Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Zabıta Müdürlüğü’nün yapacağı çalışmalar planlanarak, vatandaşlardan gelen istek ve öneriler değerlendirildi.

İstişare toplantısında görüş ve öneriler masaya yatırılarak, Zabıta Müdürlüğü'nün 2020 yılında gerçekleştirdiği tüm faaliyetler, hedefler, gerçekleşen projeler ile çalışmalarda tespit edilen eksiklikler ve 2021 yılı içerisinde planlanan hedefler ayrıntılı bir şekilde ele alındı.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanımız Numan Soyer, zabıta ekiplerin yeri geldiğinde güç şartlar altında, gayret ve özveriyle çalıştığını söyleyerek, görevleri esnasında daima çözüm odaklı hareket etmeleri gerektiğini hatırlattı. Bölge esnafı ve ilçe sakinlerini kararlılıkla, disiplinle ve tahammülle dinlemeleri gerektiğinin ne kadar önemli olduğuna vurgulayan Başkan Soyer, Zabıta personelinin  görev yaparken sorumlulukla ve adaletle davranmalarını ifade etti.

05.03.2021 14:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

347 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!