BAŞKAN SOYER’DEN, ÖĞRENCİLERE ZİYARET

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, İlköğretim Haftası Kutlama programında öğrencileri ziyaret ederek, yeni eğitim öğretim yılında kendilerine başarılar diledi.

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı içerisinde İlköğretim Haftası Kutlama Programı Çınarcık Firuzan Kınal İlkokulu ve Ortaokulu’nda çeşitli etkinliklerle kutlandı. 

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’in katılımı ile  İlköğretim Haftası Kutlama Programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak yaptı. Çınarcık Firuzan Kınal İlkokulu ve Ortaokulu 8 sınıf öğrencileri 1 Sınıf öğrencilerine hoş geldiniz diyerek çiçek hediye ettiler.2 B Sınıfı öğrencilerinden Merve Köseoğlu ve 3B Sınıfı öğrencilerinden Şenol Emir Kuzu şiirlerle eğitim yılını kutladılar. İlköğretim Haftası Kutlama Programı sandalye kapma yarışması , çember oyunu , yumurta taşıma ve top kapma yarışmaları ile etkinliğe katılan öğrenciler eğlenceli zaman geçirdiler.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer ve  Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak yarışmalarda birinci olan öğrencilere madalyalarını ve hediyelerini takdim etti.

İlköğretim Haftası Kutlama Programı sonunda Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer , Çınarcık Firuzan Kınal İlkokulu ve Ortaokulu, Hüdaverdi Aydın İlkokulu ve Ortaokulu ile Çınarcık İlkokulu’nda eğitim öğretime yeni başlayan anasınıfı ve birinci sınıf öğrencilerini ziyaret ederek, öğrencilere yeni eğitim öğretim yılının başarılarla dolu bir yıl olmasını diledi ve minik öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

Uzaktan eğitimden sonra 2021-2022 Eğitim Öğretim yılında minik dostlarımızla bir araya gelmenin mutluluğu içinde olduğunu belirten Belediye Başkanımız Numan Soyer , " Bu çocuklar bizlerin, hepimizin geleceği. Bizim için çok önemliler. Yeni eğitim öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimize ve ailelerine, fedakar ve saygıdeğer öğretmenlerimize ve tüm ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" diyerek. öğrencilerle teker teker ilgilendi ve onlarla sohbet etti.
 

08.09.2021 12:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

581 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!