BAŞKAN SOYER’DEN, OKUL ÖNCESİ VE 1.SINIFLARA BAŞARILAR

Belediye Başkanımız Numan Soyer, anasınıfı ve 1.sınıfa yeni başlayacak öğrencilerimize yayınladığı mesajla başarılar diledi.

Başkanımız Numan Soyer mesajında; Geleceğimizin istikbali olan anasınıfı ve 1.sınıfta eğitime başlayan çocuklarımız aynı heyecan ve coşku ile hayata ilk adım atmanın atmosferini velileri ile birlikte yaşıyorlar. Çocuklar bizim geleceğimizdir, geleceğimizi çağdaş ve modern bir teknolojik sistemle hazırlamak başta öğretmenlerimizin ve velilerin en önemli görevidir. Değerli eğitimcilerimiz ve sevgili veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Minik öğrencilerimiz maskelerinizi takmayı ve derslerinizi iyi dinlemeyi unutmayınız.
Bu vesile ile idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2020-2021 eğitim-öğretim yılının ilçemize ve yurdumuza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Herkese saygılarımı sunar, sağlıklı günler dilerim” ifadelerine yer verdi.

21.09.2020 09:30

Tüm Haberler İçin Tıklayın

129 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!