BAŞKAN SOYER'DEN WI-FI DÖNEMİ

Belediyemiz sosyal belediyecilik ve akıllı şehir anlayışı ile hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekledi.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer'in talimatıyla, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak birçok hizmetlerin yanı sıra günümüzün vazgeçilmez unsurlarından biri olan interneti Çınarcık Cumhuriyet Meydanı ve çevresinde ücretsiz olarak hizmet vermeye başlamıştır.

İnternet hizmetinin çağın vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu belirten Belediye Başkanımız Numan Soyer; “Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak ve yaşamlarını kolaylaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Günümüzde birçok resmi işlem ve bilgilendirme gibi konularda internetten faydalanılmaktadır. Bizler de bu ihtiyacı ücretsiz olarak karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemize ve özellikle gençlerimize hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

Çınarcık Belediyesi Bilgi İşlem Birimi tarafından yapılan açıklamada ücretsiz Wi-Fi kullanım bilgileri şu şekilde verildi; “Ücretsiz internet hizmetine erişmek ise oldukça kolay. Öncelikle akıllı telefonlar, tabletler vb. cihazlar aracılığıyla Çınarcık Belediyesi Wi-Fi ağı tespit edilerek güvenli bir şekilde bağlantı kuruluyor. Kullanıcılar sistemin yönlendirdiği açılan sayfada telefon numaranız ile şifrenizi kendiniz belirleyerek gerçekleştirdiğiniz kayıt işleminizin ardından telefonunuza gelen doğrulama kodunu girerek bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanmaya başlıyor” dedi.

21.11.2019 20:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

4290 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!