BAŞKAN SOYER’İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer 24 Kasım “Öğretmenler Günü” nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer 24 Kasım “Öğretmenler Günü” nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer mesajında “İnsanımızı yüksek idealler doğrultusunda yetiştiren ve geleceğimizi büyük bir özveriyle inşa eden öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Bu mukaddes görevi ifa eden fedakar öğretmenlerimize hürmetlerimi sunuyorum.

Ülkemizi ve Tüm dünyayı saran Covid-19 salgını nedeniyle geleceğimizin istikbali çocuklarımızın çoğu okullarından uzak kaldılar. Eğitim öğretim hayatlarına bir kısmı okullarımızda devam ederken bir kısmı ise Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden online eğitim ile devam ediyor. Bu dönemde eğitmeyi ve öğretmeyi ideal olarak benimseyen öğrencilerine online olarak ulaşan ve geleceğimizin teminatı öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak konularını işleyen tüm öğretmenlerimize özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum.

Türk gençliğinin ruhen, fikren, ahlâken ve vicdanen iyi yetişmesi; kendisini tüm benliğiyle öğrencisine adayan öğretmenlerden geçmektedir. İnsan yetiştirmeyi, aynı zamanda bir medeniyet inşasından farksız gören şuurla bizlere ve yarının sahiplerine müreffeh istikbalin kapılarını aralatacak yegâne anahtar öğretmenlerimizin elindedir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere terör saldırılarında ve vazife sırasında kaybettiğimiz şehit öğretmenlerimiz ve ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi Allah’tan rahmetle anıyor, emekli olan ve görevine devam eden tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten duygularımla kutlayarak , herkese sağlıklı günler diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

24.11.2020 12:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

428 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!