BAŞKAN SOYER’İN YARIYIL TATİLİ MESAJI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer , 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni eden Belediye Başkanımız Numan Soyer mesajında “Sevgili öğrenciler, umutla ve heyecanla başladığınız bir eğitim ve öğretim yılının yarısını tamamladınız. Yarıyıl tatiline gelmenin mutluluğunu ve karne almanın heyecanını yaşarken, tatilde hem dinlenme hem de eksikliklerinizi giderme fırsatı bulacaksınız. Başarıya ulaşmada; sorumluluk duyma, planlı çalışma, ulaşılabilir hedeflere sahip olmaktır. Bu faktörlerin tamamı vazgeçilmez öneme sahiptir ve ancak hepsi bir arada olduğunda başarı hedefine ulaşılabilir. Başarılı olmanın belki de en önemli aşaması kendine güvenmedir.

Geleceğimizin mimarları olarak gördüğümüz çocuklarımızın ve gençlerimizin ülkemize ve insanlığa faydalı, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetişmesi en büyük arzumuzdur. Bu konuda, öğretmenlerimizin, ailelerimizin ve biz yerel yöneticilerin gayretleri de büyük önem taşımaktadır. Bu gayret onların sosyal hayatlarına ve gelecek hedeflerine de en iyi şekilde yansıyacaktır. Çınarcık Belediyesi olarak çocuklarımıza ve gençlerimize güveniyoruz. Bu vesileyle, ilçemizin başarı seviyesinin arttırılmasında göstermiş oldukları gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı eğitim camiamıza teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı ve huzur içinde tatil geçirmelerini dileyerek sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

17.01.2020 12:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

1252 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!