BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER, ÖĞRENCİLERE KARNE DAĞITTI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, yarıyıl tatiline giren öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu.

Hüdaverdi Aydın İlkokulu’nu ziyaret eden Çınarcık  Belediye Başkanımız Numan Soyer, minik öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Belediye Başkanımız Numan Soyer’e, Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak’ta eşlik etti.

Belediye Başkanımız Numan Soyer, Hüdaverdi Aydın İlkokulu öğrencilerinin karnelerini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak , Hüdaverdi Aydın İlkokulu Müdürü Mehmet Yılmaz ve öğrencilerin sınıf öğretmenleri ile birlikte dağıttı.

İsmini okuduğu öğrenciler ile bir araya gelen Başkanımız Numan Soyer, her öğrenciyi başarısından dolayı tebrik etti. Minik öğrencilere karnelerini teslim eden Başkanımız Numan Soyer, tüm öğrencilerle tek tek fotoğrafta çektirdi.

Belediye Başkanımız Numan Soyer, “Sizler bizim umudumuz olan geleciğin mimarlarısınız. Aldığınız eğitim ışığında; kendinize, ailenize ve ülkenize fayda sağlayacak neferlersiniz. Hepinizin karnelerinin başarı dolu olduğunu gördüm. Önünüzde ki yarıyıl tatilini hem dinlenerek hem de öğrenmeye devam ederek geçirmenizi isterim. Hepinizi başarılarınızdan dolayı kutluyor, iyi tatiller diliyorum” dedi.

21.01.2022 11:14

Tüm Haberler İçin Tıklayın

202 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!