BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER’DEN 100. YIL CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkanımız Numan Soyer mesajında, "Cumhuriyetimizin 100. yılında, 'Türkiye Yüzyılı'nı, şehir ve ülke olarak hedefleri ve idealleri gerçekleştirerek, karşılıyor olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz." ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanımız Soyer, mesajında şunları kaydetti: "Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundan bu yana geçen bir asır boyunca Türk milletinin, istiklal ve istikbaline olan güçlü inancıyla geldiğimiz minvalde, 'Türkiye Yüzyılı' vizyonuyla ecdadımızın emaneti olan bu aziz vatanı ilelebet payidar kılmak için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğimizi, ülkemizi gelişmiş medeniyetler içerisinde en üst sıraya taşıma yolunda üzerimize düşen her sorumluluğu yerine getireceğimizi belirtmek istiyorum. 100. yılında maziden atiye 'Türkiye Yüzyılı'na yakışır azim, kararlılık ve ilk günkü milli ruh ile Cumhuriyet Bayramımızı kutluyor, başta Cumhuriyet'imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşları ve milli mücadele kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum. 'Türkiye Yüzyılı'nda yeni ve doğru adımlarla yola devam edeceğiz." dedi.

27.10.2023 12:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

245 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!