BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER’İN TRAFİK VE İLK YARDIM HAFTASI MESAJI

Belediye Başkanımız Numan Soyer trafik güvenliği konusunda farkındalık oluşturmak için “Trafik ve İlk Yardım Haftası” ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Başkanımız Soyer  mesajında şu ifadelere yer verdi. “Ülkemizde trafik ve ilk yardım bilincinin sağlanması ve bu kültürün oluşturulması amacı ile Mayıs ayının ilk haftası Trafik ve İlk Yardım Haftası olarak kutlanmaktadır.

Evde kaldığımız bu günlerde trafik kurallarını aklımızdan çıkarmayalım. İş , market alışverişi ve zorunlu diğer sebeplerden dolayı dışarı çıktığımızda gerek yaya , gerekse sürücü olarak trafik kurallarına uyalım. Bu salgın günlerinde yoğun mesai harcayan emniyet mensuplarımıza destek olalım. Kurallara uyarak hem kendi can güvenliğimizi hem de başkalarının güvenliğini tehlikeye atmayalım. Yayalarımızın ve sürücülerimizin trafik kurallarına uyarak , sağlık ve huzur içerisinde yaşamlarını devam ettirdikleri kazasız bir yaşam temenni ediyorum.

Bu vesileyle başta trafik görevlilerimiz ve ilk yardım çalışanlarımız olmak üzere, tüm sürücülerimizin ve vatandaşlarımızın “Trafik ve İlk Yardım Haftası”nı kutluyor, herkese sağlıklı günler dilerim. Allah’a emanet olun" dedi.

03.05.2021 15:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

423 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!