BAŞKANIN MESAJI

Çınarcık’ımızın ve Ülkemizin Güzel İnsanları;

Öncelikle hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

31 Mart 2019 yerel seçimleriyle göreve başladığım Çınarcık Belediyesinde temel amacım, ilçemizin bir adım ileriye gitmesine katkı sunmaktır. Bu uğurda mesai tanımaksızın çalışmaya, insanlarımızla bir arada olmaya ve sorun değil çözüm üreten bir belediye anlayışının kurumsallaşmasına çalışacağım. İlçemiz; yeşille mavinin iç içe olduğu gerçek bir turizm cennetidir. Ayrıca; İstanbul, Kocaeli, Bursa gibi büyükşehirlerin ortasında yer alması ilginin her geçen gün artmasına neden olmaktadır.

Bizler; bireysel ve kurumsal olarak hem doğal güzelliklerimizi muhafaza etmek hem de ilçemizi gelişen dünya ve kentsel şartlara entegre hale getirmek zorundayız. Bu bakımdan muhafaza ve gelişmeyi aynı anda ve uyumlu şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.Büyüklerimizden bizlere miras kalan “Marmara’nın İncisi Çınarcık” ifadesi benim için temel ölçüttür.

Çınarcık’ımızda yaşayan tüm kardeşlerimizin mutlu ve huzurlu olduğu, turizm vb. vesilelerle ilçemizi ziyaret eden tüm vatandaşlarımızın tekrar gelmek için gün saydığı bir Çınarcık’ı gerçekleştirmek hedefiyle yola çıktığımız bu hizmet aşkında, herkesin desteğini ve duasını bekliyorum.Herkese saygılarımı sunar, sağlık ve esenlikler dilerim.

Egemenlik Kayıtsız Şartsız
Milletindir!