BELEDİYE BAŞKANIMIZ NUMAN SOYER’DEN “ÜÇ AYLAR” MESAJI

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, “Maneviyat ve huzur dolu mübarek günlerin başlangıcı olan üç aylar” dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Belediye Başkanımız Numan Soyer, üç ayların başlangıcı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi. “Manevi iklimiyle ruhumuzu kuşatan, gönüllerimizi ferahlatan, kandiller geçidi mübarek üç ayları idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içerisinde bulunduran, Regaip Kandili ile başlayarak Kadir gecesi ile sona eren mübarek üç aylar, son derece müstesna zaman dilimleridir. Bu aylar maneviyatın ve dini duyguların yoğunluk kazandığı, dayanışma, yardımlaşma, merhamet hislerimizin en üst noktaya ulaştığı, iyiliklerin ve güzelliklerin arttığı önemli ve özel zamanlardır.

Ayrıca üç ayların içerisinde yer alan kandil geceleri, hatalarımızdan ders çıkarma, günahlarımızdan arınma fırsatı bulacağımız, birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğimiz mübarek gecelerdir. Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin ve tüm İslam âleminin mübarek üç aylarını tebrik eder; bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğe, barış ve huzura vesile olmasını dilerim. Allah’a emanet olun” dedi.

23.01.2023 10:46

Tüm Haberler İçin Tıklayın

274 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!