ÇINARCIK BELEDİYESİ “DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE”, SEVGİ ENGEL TANIMAZ DEDİ

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nde engelli vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Dünya Engelliler Gününde belediyemizin engelli vatandaşlarımıza yönelik organize ettiği  “Sevgi Engel Tanımaz” etkinliğinde mutluluk ve sevgi vardı. Çınaraltı Çay Bahçesinde yapılan organizasyonda, Belediye Başkanımız Numan Soyer , Başkan Yardımcımız Murat Savaş , meclis üyelerimiz Mehmet Emin Oruçli, Nizamettin Balkaya , Ak Parti  Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay, Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak, Çınarcık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şefi Özlem Ayaz ve personeli, Çınarcık Hüdaverdi Aydın, Firuzan Kınal ve Gülkent Okulları'ndaki Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri , engelli vatandaşlarımız ve aileleri katıldı.

Bu özel günde hayatı paylaşmak ve engelleri birlikte aşmak için yapılan organizasyonda özel eğitim sınıfı öğrencileri ve engelli vatandaşlarımızın mutlulukları yüzlerine yansımıştı. Organizasyonda şarkılar söylendi , danslar edildi ve oyunlar oynandı.

Yapılan organizasyonda Başkanımız Numan Soyer ve eşi Elif Soyer sık sık engelli vatandaşlarımız ve aileleriyle sohbet ederek taleplerini dinlediler. Engelli vatandaşlarımızın aileleri böylesine güzel organizasyon için Başkanımız Numan Soyer’e teşekkür ettiler.

03.12.2021 17:14

Tüm Haberler İçin Tıklayın

156 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!