ÇINARCIK BELEDİYESİ İLE ÇINARCIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Çınarcık Belediyesi ile Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer ve Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak’ın birlikte imzaladıkları iş birliği protokolü ile sınavlara hazırlanan öğrencilere yönelik materyal, kaynak sağlama desteği sağlanacak.

Yapılan iş birliği protokolü ile ihtiyaç sahibi LGS Sınavına Hazırlanan 8.sınıf öğrencileri ile AYT, TYT Sınavına hazırlanan 12. Sınıf öğrencilerini  destekleme ve yetiştirme kurslarının yanı sıra  materyal, kaynak sağlaması çalışmaları iki kurum arasında ortaklaşa yapılacaktır.

Geleceğimiz olan öğrencilere ve eğitime her zaman koşulsuz olarak destek vereceklerini belirten Çınarcık  Belediye Başkanımız Numan Soyer; “Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Belediyemiz ile ortak yapmış olduğumuz işbirliği protokolüyle Milli Eğitim Bakanlığımızın  Eğitim Vizyonu kapsamında Çınarcık’ta  ihtiyaç sahibi LGS Sınavına Hazırlanan 8.sınıf öğrencileri ile AYT, TYT Sınavına hazırlanan 12. Sınıf öğrencilerini  desteklemek amacıyla bir araya geldik. Geleceğimiz olan gençlerimize eğitim konusunda Çınarcık Belediyesi olarak elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

13.10.2021 13:30

Tüm Haberler İçin Tıklayın

61 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!