ÇINARCIK, SOKAK HAYVANLARI İÇİN DANS ETTİLER

Çınarcık Belediyesi, Pera Dans ve Sanat Merkezi GSK ile birlikte gerçekleştirilen Zumbathon organizasyonunda vatandaşlar Çınarcık’ta sokakta yaşayan can dostlar için Zumba yaptılar.

Bugüne kadar sokakta yaşayan can dostlarının yanında olan Çınarcık Belediyesi bu kez de “Para Getirme  Mama Getir” etkinliği ile Çınarcık’ta eğlenceli bir farkındalık oluşturdu.

Çınarcık’ta çevre ve sokak hayvanları yararına düzenlenen etkinliğe katılarak mama getiren 7’den 70’e herkes, dans edip sokak hayvanlarının beslenmesi için destek verdiler.

Çınarcık Cumhuriyet Meydanı’nın etkinlik alanında uzman zumba eğitmenlerin eşliğinde aynı anda zumba yapan hayvan severlerin dans performansları yoğun ilgi gördü ve renkli görüntülere sahne oldu. Zumbaya gelen katılımcıların getirdikleri mamalar, etkinlik sonrası Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine teslim edilmek üzere Çınarcık Belediyesi Kültür  ve Sosyal İşler Şefi Özlem Ayaz ve Çınarcık Belediyesi Veteriner Hekimi Nesrin Fakirullahoğlu tarafından teslim alındı.

14.08.2022 13:46

Tüm Haberler İçin Tıklayın

118 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!