ÇINARCIK’TA 2022’NİN İLK “HALK GÜNÜ” BULUŞMASI

Yeni yılın ilk Halk Günü’nde vatandaşlarla buluşan Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Çınarcık Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan Halk Günü buluşmasında Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Ak Parti Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay ve yönetimi ile birlikte vatandaşların taleplerini dinledi.

2022 yılının ilk Halk Günü buluşmasında Çınarcıklı vatandaşlar dertlerini ve  taleplerini Başkanımız Numan Soyer’e anlattılar . Başkanımız Soyer talepleri bol bol not alarak, çözüm için ilgili birim müdürleriyle iletişime geçerek anında çözüme kavuşturdu.

Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer,” Vatandaşlarımızın her an yanlarındayız. Yeni doğan bebek ziyaretlerinde, düğünlerinde, cenazelerinde, okulda, hastanede, tribünde her gün beraberiz. İletişim kanallarımızı sürekli açık tutuyoruz. Vatandaşlarımız bazen beni bizzat arıyor, bazen sosyal medya üzerinden, bazen çağrı merkezimiz aracılığıyla talebini dile getiriyor. Yetki ve sorumluluğumuzun dışındaki konularda bile vatandaşımızın iyiliği için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Göreve gelir gelmez mahalle mahalle gezerek gündüz esnaflarımızı dükkanlarında, akşam komşularımızı evlerinde ziyaret ettik. Taleplerini yerinde inceledik. 2022’nin bu ilk günlerinde de “Halk Günü” buluşmalarımızın ilkini gerçekleştirdik. Bundan sonra da geleneksel hale getireceğiz. Buradaki amacımız, makam ve gönül kapılarını ardına kadar açarak vatandaşlarımızın görüş ve taleplerini dinleyip hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktır. ” dedi.

05.01.2022 16:14

Tüm Haberler İçin Tıklayın

634 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!