ÇINARCIK’TA TUFAG HALK DANSLARI RÜZGARI

TUFAG tarafından 33'üncüsü düzenlenen Uluslararası Halk Dansları Festivali’nin Çınarcık Gecesi Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı.

33. TUFAG Uluslararası Halk Dansları Festivali’nin Çınarcık Gecesi Programı'na, Çınarcıklı vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Çınarcık Belediyesi ile TUFAG’ın organize ettiği Uluslararası Halk Dansları Çınarcık Gecesi Gösterisi'ne ilgi büyüktü. Çınarcık Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan gösterilere Bosna Hersek, Bulgaristan, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, KKTC, Karadağ, Kuzey Osetya, Kuzey Makedonya, Meksika ve Yunanistan ekipleri katıldı. 

Halk Dansları Festivali’nin Çınarcık Gecesi Programı'na; Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer,  meclis üyeleri, ilçedeki kamu kuruluşlarının mülki ve idari amirleri, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Gece boyunca misafir ekiplerin gösterileri büyük beğeni topladı. Farklı ülkelerin görsel şovları ile doyasıya eğlenen vatandaşlar, festival öncesi ve sonrası onlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Turizmin ilçemizde gelişebilmesi açısından bu gibi etkinliklere oldukça önem verdiklerini dile getiren Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, bu güzel geceden dolayı TUFAG Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aydın Altıparmak’a plaket ve çiçek vererek; emeği geçenlere teşekkür etti. Gösterilerin sonunda Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

06.07.2019 02:30

Tüm Haberler İçin Tıklayın

1286 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!