FESTİVALİN ÜÇÜNCÜ GÜNÜ GENÇLERİN

15. Altın Çınar Festivali’nin üçüncü gününde Çınarcıklı gençler sahne aldı.

Festivalin üçüncü gününde sahne alan gençleri dinlemeye Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer , Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,  Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar , Belediye Meclis üyeleri, mahalle muhtarları , ilçedeki kamu kuruluşlarının mülki ve idari amirleri, sivil toplum kuruluşları , siyasi partilerin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Çınarcık Cumhuriyet Meydanı’ndaki konser alanına gelen vatandaşlar müziğe doydular. Festivalin üçüncü gününde müzik bölümü ise Bahadır ile başladı. Ardından Çınarcık’ın gençlerinden Oğuzhan Tanrıverdi  popüler şarkıları seslendirerek Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran kalabalığı coşturdu. Gecenin sonunda İlter Derin  sevilen şarkıları Çınarcık için seslendirdi. Yoğun kalabalık İlter ile birlikte sevilen şarkılara eşlik ederek unutulmaz bir zaman geçirdiler.

Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı ve Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer genç ve dinamik sanatçılara plaket ve çiçek verdiler.

15. Altın Çınar Festivali’nin üçüncü gününün sonunda Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

16.06.2019 01:01

Tüm Haberler İçin Tıklayın

1085 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!