GELECEĞİN YILDIZLARI ÇINARCIK BELEDİYESPOR’DA

Çınarcık Belediyespor "Futbol Yaz Okulu" start verdi.

Geleceğin yıldızlarını yetiştirme hedefiyle başlatılan Çınarcık Belediyespor Yaz Okuluna yoğun ilgi yaşanıyor. 6-14 yaş grubundan katılımın sağlandığı etkinlikte miniklerin performansları göz kamaştırdı.

Aileleri ile birlikte antrenmanları kaçırmayan minikler, hem yeni arkadaş ediniyorlar hem de küçük yaşlarda yeteneklerini geliştiriyorlar. Çınarcık Belediyesporda görevli Ahmet Margi, Fatih Örs, Ünsal Coşgun ve Ufuk Günay tarafından verilen eğitimlerde minikler geleceğe hazırlanıyor.

Bu yıl yaz okuluna yoğun ilginin yaşandığını söyleyen Ahmet Margi, “Kulübümüzün yükseleceği sağlam temelleri oluşturmak amacıyla sürdürdüğü futbol okulları projesi, yeniden yapılandırılmış olup; vizyonunu, misyonunu ve amaçlarını güncelleyerek farklı bir eğitim sunmayı amaçlıyor. Burada vizyonumuz sporun evrensel boyutlarındaki sevgi, kardeşlik ve Fair Play ilkelerine bağlı, saygılı ve kültürlü genç bireylerin yetiştirilmesi için gerekli eğitimin verilmesidir. Ayrıca sürekli gelişen teknolojiden ve bilimsel çalışmalardan maksimum seviyede faydalanarak sporda yetenekli bireylerin tespit edilmesidir. Amacımız iyi futbolcular yetiştirmenin yanı sıra rakibine, hakeme, futbol seyircisine saygılı; Fair Play ilkelerine uyan sporcular yetiştirmektir” dedi.

18.07.2019 12:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

1210 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!