İLÇE GENELİNDE ASFALT ONARIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİLİYOR

Çınarcık Belediyesi, ilçe genelinde yol bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz ilçe genelinde altyapı çalışmalarından yada zamanla yıpranmış ve zarar gören yolların onarım çalışmalarına devam ediyorlar.

Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak ve sürücülere konforlu bir yolculuk sağlamak amacıyla ilçedeki trafik akışının güvenli, konforlu ve düzenli bir şekilde sağlanması ve olumsuzlukların en aza indirilmesi için ekiplerimiz yol bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarını yürüttüler. Çınarcık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz 3 gün boyunca ilçe genelinde geceli gündüzlü asfalt onarım çalışmalarını sürdürdüler.

25 Ocak 2023 Çarşamba günü başlayan yol onarım çalışmaları, 27 Ocak 2023 Cuma gününe kadar ekiplerimiz çalışmalarına geceli gündüzlü devam ettiler. Ekiplerimiz ilçe genelinde 130 ton asfalt serimi yaparak yolları daha konforlu ve güvenli hale getirdiler.

Asfalt yama ekiplerimiz belirlenen iş programına göre Vali Akı Caddesi , Poyraz Caddesi, Coşkun Caddesi, Turgut Kurt Caddesi ve Termal Caddesi’nde hasarlı yollarda onarım çalışmalarını tamamladılar.

27.01.2023 11:54

Tüm Haberler İçin Tıklayın

404 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!