KİCK BOKSCU ŞAMPİYONLARDAN ZİYARET

Kick Boks Türkiye 1.’si Elif Çalışkan , Türkiye 2.’si Harun Gün ve Türkiye 3.’sü Fatma Onsekiz madalyalarıyla Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’i makamında ziyaret ettiler.

07 Temmuz 2019 Pazar günü katılmış oldukları “Erzurum Türkiye Kick Boks Şampiyonası”ndan Türkiye 1.’si  Elif Çalışkan , Türkiye 2.’si Harun Gün ve Türkiye 3.’sü Fatma Onsekiz olarak dönen sporcularımız ve Antrenörü Kaan Onsekiz; Belediye Başkanımız Numan Soyer’i makamında ziyaret ettiler.

Belediye olarak sporcuların her zaman yanında olduklarını belirten Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer konu hakkında “Erzurum Türkiye Kick Boks Türkiye 1.’si  Elif Çalışkan , Türkiye 2.’si Harun Gün ve Türkiye 3.’sü Fatma Onsekiz’i başarılarından dolayı tebrik ederim. Bizlere bu onuru ve mutluluğu yaşatan Kick Boksun  Çınarcık’taki  gençlerine ve Antrenörümüz Kaan Onsekiz’e teşekkür ederim. Böylesine güzel başarılarınızın devamın dilerim” dedi.   

Erzurum Türkiye Kick Boks Şampiyonasında bizlere ve ailelerine bu mutluluğu yaşatan  Türkiye 1.’si  Elif Çalışkan , Türkiye 2.’si Harun Gün ve Türkiye 3.’sü Fatma Onsekiz’e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

16.07.2019 17:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

1300 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!