LOW KICK BRANŞINDA DÜNYA 3.Sü HALİT SİNCAR KARDEŞİMİZİ TEBRİK EDERİZ

Çınarcık Carbon Fitnes Kickboks Takımı sporcusu Halit Sincar, Dünya 3.sü madalyasıyla Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’i ziyaret etti.

Çınarcık Carbon Fitnes Kickboks Takımı sporcusu Halit Sincar; Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’i makamında ziyaret ederek; İstanbul’da düzenlenen Türkiye Açık Kickboks Dünya Kupası (Turkish Open Wako Word Cup) müsabakalarına katılmasındaki desteğinden dolayı Başkanımız Numan Soyer’e teşekkür etti.

Çınarcık Carbon Fitnes Kickboks Takımı sporcularının 17-21 Mayıs 2023 tarihlerinde katılmış olduğu Türkiye Açık Kickboks Dünya Kupası müsabakalarında Low Kick Branşında Ağır Sıklette yarışan Halit Sincar Dünya 3.sü olarak döndü.

Belediye olarak sporcularımızın her zaman yanında olduklarını belirten Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer konu hakkında “İstanbul’da düzenlenen Türkiye Açık Kickboks Dünya Kupası (Turkish Open Wako Word Cup) Low Kick branşında Dünya 3.sü olarak dönen Çınarcık Carbon Fitnes Kickboks Takımı sporcumuz Halit Sincar kardeşimi tebrik ederim. Böylesine değerli sporcuları Çınarcık’ımıza kazandıran İsmail Necdet Köken hocamıza bizlere bu onuru ve mutluluğu yaşatan Kickboksun  Çınarcık’taki  gençlerine bir kez daha teşekkür ederim” dedi.  

Antrenör İsmail Necdet Köken ve Halit Sincar, Başkanımız Numan Soyer’e sağladığı desteklerden dolayı kendisine teşekkür ettiler.

İstanbul’da düzenlenen Türkiye Açık Kickboks Dünya Kupasında bizlere ve ailesine bu mutluluğu yaşatan değerli hocamız İsmail Necdet Köken ve Low Kick branşında ağır siklette Dünya 3.sü olarak dönenen Halit Sincar’a teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

07.06.2023 12:11

Tüm Haberler İçin Tıklayın

348 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!