MUHTARLARDAN BAŞKANA YEMEK

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer hoşgörü, birlik ve beraberlik ortamında Çınarcık’a daha iyi hizmet için köy muhtarları ile siyasi parti temsilcileri ile birlikte yemekte bir araya geldi.

Çınarcık ilçesi köy muhtarları tarafından Liman Restaurantta Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer için düzenlenen yemek programına Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Çınarcık İlçe Emniyet Müdürü Eyyüp Mol, Çınarcık İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Koçak, Yalova İl Genel Meclis Başkan Vekili Murat Kaya, İl Genel Meclis Üyesi Tahsin Yener ve köy muhtarları katıldı.


Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, “Marmara’nın İncisi Çınarcık’a daha da güzel nasıl hizmet edebiliriz için toplandık. Muhtarlarımızın bizlere iletecekleri talepleri doğrultusunda çalışmalarımız için stratejik bir plan oluşturuyoruz. Bu plan doğrultusunda ilçemiz, mahallelerimiz ve köylerimizin eksiklerini gidererek vatandaşlarımızın bizlerden beklediği hizmetleri sunuyoruz. Biz bu ilçenin güzelliği , refahı, huzuru, mutluluğu için çalışıyoruz. Birlik ve beraberliğimiz olduğu müddetçe aşamayacağımız sıkıntı yok. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da muhtarlarımıza kulak vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Başkanımız Sayın Numan Soyer bu anlamlı ve güzel organizasyonu düzenleyen köy muhtarlarına teşekkürlerini iletti.

14.11.2021 21:38

Tüm Haberler İçin Tıklayın

145 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!