POYRAZ CADDESİ TRAFİĞE AÇILDI

Geçtiğimiz aylarda meydana gelen heyelan sonucunda kapanan Poyraz Caddesi bugünden itibaren trafiğe açıldı.

Çınarcık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün tamamen kendi imkanlarıyla ve ekiplerin 2 haftalık bir sürede gece gündüz çalışmalarının ardından Poyraz Caddesi bugünden itibaren trafiğe açıldı. 

Belediyemiz Ramazan Bayramı öncesi kendi personeliyle geceli gündüzlü çalışarak  Poyraz Caddesi’ni trafiğe açtı. Böylelikle bayram yoğunluğunda ve yaz sezonu başlangıcında Poyraz Caddesi’nde trafik akışını sağlamış oldu.

Kayan yolun stabilize malzeme ile güçlendirilmesi yapıldıktan sonra bayram yoğunluğunda bölge de yer alan sakinlerin tozdan maruz kalmaması için asfalt olan bölgelerin toz ve kirden temizliği belediye ekipleri tarafından yapıldı.

İlk günden itibaren  Poyraz Caddesi’ndeki çalışmaları yakından takip eden Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer çalışmaların son gününde cadde trafiğe açılana kadar ekibinin başında yer aldı.

Başkan Numan Soyer Poyraz Caddesi hakkında “Geçtiğimiz aylarda bu bölgede bir heyelan yaşadık. Yaşanan bu doğal afet sonrasında Poyraz Caddesi trafiğe kapanmıştı. Biz de Ramazan Bayramı ve Yaz Sezonu öncesi bu caddeyi trafiğe açmak için ekiplerimizle gece gündüz çalıştık. Yapılan bu çalışmalar tamamen belediyemizin kendi imkanlarıyla gerçekleşti. Çalışma ekibimle bu yolu bayramdan önce açacağımıza inandık ve o özveri ile çalışmalarımızı yürüttük. Gelinen son aşamada ekibimle birlikte ; 1 Haziran 2019 tarihinde Poyraz Caddesi’ni trafiğe açmanın mutluluğu içindeyiz. İlk önce gece gündüz demeden bu noktada çalışan ekibime ve Poyraz Caddesi’nin trafiğe açılmasında emeği geçen herkese  teşekkür ederim” dedi.

01.06.2019 21:11

Tüm Haberler İçin Tıklayın

2254 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!