TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİNDEN ÇINARCIK BELEDİYESİNE EKSKAVATÖR

Çınarcık Belediyesi araç filosunu güçlendirme çalışmalarına devam ediyor.

Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’in girişimleriyle belediyemize , Türkiye Belediyeler Birliğinden bir adet lastik tekerlekli hidrolik ekskavatör hibe edildi.

Türkiye Belediyeler Birliğinden hibe yoluyla bir adet lastik tekerlekli hidrolik ekskavatör belediyemizin araç filosuna kazandırıldı.

Çınarcık için her şeyin en iyisini ve en güzelini yapma gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Başkanımız Numan Soyer,” Ankara’ya her gidişimizde bu tür hibeleri araştırıyoruz. Türkiye Belediyeler Birliğine de  araç konusunda müracaat etmiştik. Hamdolsun aracımız geldi. Vatandaşlarımıza daha hızlı, daha kaliteli hizmet verebilmek adına belediyemizin makine ve araç parkını genişletmeye devam ediyoruz. Hizmet kalitesinin artması ve daha hızlı hizmet edebilmek için iş makinesi ve araçlar son derece önemlidir.
Araç filomuza katılan yeni hidrolik ekskavatör bize çalışmalarımızda büyük güç katacaktır.. Bu aracın ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Bu anlamda desteğini bizden esirgemeyen Türkiye Belediyeler Birliği Bakanımız Sayın Fatma Şahin hanımefendiye  ve ekibine çok teşekkür ederim” dedi.

22.03.2023 12:35

Tüm Haberler İçin Tıklayın

192 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!