WUSHU OKUL SPORLARI TÜRKİYE 2.Sİ HASAN COSGUN’U TEBRİK EDERİZ

Çınarcık Carbon Fitnes Kickboks - Wushu Takımı sporcusu Hasan Cosgun, Türkiye 2.si madalyasıyla Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’i ziyaret etti.

Çınarcık Carbon Fitnes Kickboks - Wushu  Takımı sporcusu Hasan Cosgun; Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’i makamında ziyaret ederek; Sakarya’da düzenlenen Wushu Okul Sporları Türkiye Şampiyonasına katılmasındaki desteğinden dolayı Başkanımız Numan Soyer’e teşekkür etti.

10-14 Haziran 2023 tarihlerinde katılmış olduğu Wushu Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında yarışan Hasan Cosgun Türkiye 2.si olarak döndü.

Belediye olarak sporcularımızın her zaman yanında olduklarını belirten Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer konu hakkında “Sakarya’da düzenlenen Wushu Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında Türkiye 2.si olarak dönen Çınarcık Carbon Fitnes Kickboks - Wushu Takımı sporcumuz Hasan Cosgun kardeşimi tebrik ederim. Böylesine değerli sporcuları Çınarcık’ımıza kazandıran İsmail Necdet Köken hocamıza bizlere bu onuru ve mutluluğu yaşatan Kickboks - Wushunun  Çınarcık’taki  gençlerine bir kez daha teşekkür ederim” dedi. 

Antrenör İsmail Necdet Köken ve Hasan Cosgun, Başkanımız Numan Soyer’e sağladığı desteklerden dolayı kendisine teşekkür ettiler.

Sakarya’da düzenlenen Wushu Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında bizlere ve ailesine bu mutluluğu yaşatan değerli hocamız İsmail Necdet Köken ve Türkiye 2.si olarak dönenen Hasan Cosgun’a teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

14.06.2023 14:49

Tüm Haberler İçin Tıklayın

264 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!