YAŞLILARA KAHVALTI SÜRPRİZİ

Çınarcık Belediyesi 18-24 Mart “Yaşlılar Haftası” dolayısıyla Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan yaşlılara sürpriz kahvaltı düzenledi.

Yapılan kahvaltı etkinliğinde Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcımız Murat Savaş , Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin, Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hasan Ceylan , Çınarcık Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler birimi personeli ve , Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri yer aldı.

Sosyal belediyecilik anlayışından hareketle yaşlılara her zaman destek olmak ve onların sorunlarına yardımcı olarak gönüllerini hoşnut etmek amacıyla çok sayıda projeye imza atan Çınarcık Belediyesi, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla huzurevi sakinlerini  unutmadı.

Pandemi dolayısıyla dışarıda çok fazla vakit geçiremeyen Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yaşayan koca çınarlara, moral olması amacıyla Covid-19 tedbirleri alınarak, bir araya gelindi. Özel olarak dezenfekte edilen bir mekanda gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğinde; sağlık görevlileri, hasta bakıcılar ve yardımcı personel de hazır bulundu.

Pandemi dolayısıyla uzun zamandır dışarıya çıkamadıklarını ve bu etkinlikle moral bulduklarını söyleyen bakımevi sakinleri, temiz havada doğayla iç içe olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’e teşekkür ettiler.

19.03.2021 15:00

Tüm Haberler İçin Tıklayın

515 Defa Görüntülendi

Son Haberler

Egemenlik kayıtsız şartsız
milletindir!